Potrzeba matką wynalazków! Czyli Medisaver produkuje „Zestaw pozoracji ran”

25 kwietnia, 2016

Firma Medisaver od kilku miesięcy przygotowywała dla Państwa ZESTAW POZORACJI RAN, których konstrukcje są przełomowymi w dziedzinie charakteryzacji ran.

Stworzyliśmy charakteryzację gotową do użycia, bez potrzeby preparowania jej farbami czy klejem.

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom rynku szkoleń medycznych, MEDISAVER otwiera działalność w zakresie dystrybucji autorskiego ZESTAWU POZORACJI RAN. Produkt testowany przez MEDISAVER w czasie setek szkoleń, został skompletowany jako 45cio elementowy zestaw ran, najczęściej omawianych w czasie szkoleń medycznych.

Zestaw ran jest dostępny w pudełku i w krótkim czasie dostarczany do wszystkich klientów w dowolne miejsce w kraju. Z największą przyjemnością podejmujemy współpracę z Partnerami, by sprostać ciągle rosnącym potrzebom Konsumentów, chcących cieszyć się najlepszą jakością materiałów szkoleniowych podczas swoich prezentacji, szkoleń, zawodów medycznych, wystąpień edukacyjnych.

Chcemy podzielić się z Państwem naszym produktem, aby szkolenia medyczne stały się jeszcze bardziej efektywne i pozwalały na wiarygodny przekaz wiedzy nie tylko z prezentacji multimedialnej.

Polecam ZESTAW POZORACJI RAN. – Michał Kowalewski – właściciel Medisaver.

Przejdź na stronę poświęconą pozoracji ran…