Elektryzujące szkolenie z pierwszej pomocy medycznej w FERROXCUBE przeprowadza w Skierniewicach MEDISAVER.

21 października, 2015

Zaangażowanie pracodawcy w bezpieczeństwo pracowników jest na poziomie godnym uznania. Pracownicy mają okazję uczestniczyć w niecodziennym i niesztampowym szkoleniu z pierwszej pomocy medycznej.

W pierwszym etapie zapoznaliśmy się z przestrzenią zakładu, produkcją i rozmieszczeniem apteczek, zrozumieliśmy jak będzie wyglądała akcja ratownicza w danym miejscu. Niezbędna była wizyta przed szkoleniem i rozmowa ze specjalistą ds. BHP.

Przygotowanie szkolenia było wymagające. Wykorzystaliśmy dane o wypadkach przy pracy, układ zakładu i obecnie funkcjonujący system ratownictwa medycznego, który realizuje na tym rejonie WSRM z Łodzi.

Szkolenie w 3 etapach? Czyli co tak naprawdę się działo:

– teoria

– praktyka

– symulacja w przestrzeni zakładu (produkcja, magazyn, inne) sytuacji nagłych w formie najbardziej zbliżonej do rzeczywistych warunków.

Oprócz zadowolenia pracowników z odbytego szkolenia zakład zdobył nieocenione zasoby „ratowników”, udzielających kolegom pomocy medycznej.


[TS_VCSC_Lightbox_Gallery content_images=”308,309,310,312,314,315,339″ content_images_size=”large” data_grid_space=”10″ thumbnail_height=”85″ lightbox_effect=”swipe” lightbox_backlight=”hideit” lightbox_social=”false” el_file1=”” el_file2=””][/TS_VCSC_Lightbox_Gallery]